Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 23.2., se je na Osnovni šoli Vransko odvijal eden od košarkarskih turnirjev polfinala šolskega državnega tekmovanja v košarki za starejše učence, na katerega se je po zmagi na četrtfinalnem turnirju uvrstila tudi ekipa naše šole.

Na turnirju je ekipa naše šole, kljub upravičeni odsotnosti dveh igralcev, igrala odlično in v prvi tekmi premagala OŠ Rodica z rezultatom 57:50, na drugi tekmi pa še domačo ekipo OŠ Vransko-Tabor z rezultatom 57:53.

Tako se je ekipa uvrstila na finale najboljših štirih vzhoda. Dve najboljši ekipi iz tega finala, pa se bosta uvrstili na končni turnir četverice najboljših letošnjega šolskega državnega tekmovanja.

Za ekipo naše šole so tokrat igrali: Žan Tebovc, Tijan Božič, Matic Rezec, Erik Holcer, Gal Čop, Timotej Rajšp, Maks Vodišek Razboršek, Miha Mastnak, Gal Bezgovšek in Marko Škorja Đurđić. Ekipo pa je vodil Albin Simonič.

(Skupno 30 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost