Osnovna šola Primoža Trubarja Laško


Vabilo na košarkarsko tekmo

basketball1

Laški košarkarji vas v soboto, 29.11.2014, ob 19. uri vabijo v dvorano Tri lilije na tekmo državnega prvenstva proti  KK Grosbasket iz Grosuplja.  

Se vidimo!

KK Zlatorog Laško

Obvestilo

Od jutri zjutraj , to je srede 26. 11. 2014, bodo učitelji na taboru dosegljivi preko naslednje mobilne telefonske številke: 064 134 455.


Izvajanje del na šolskem dvorišču

Spoštovani starši!

Na naši šoli (matična šola) se še vedno izvaja energetska sanacija.

Do preklica ali obvestila o spremembi je režim vstopa v šolo za učence, starše in vse zaposlene naslednji:

  1. Praviloma vstopajte v šolo skozi vhod s Trubarjeve ulice!
  2. Vsi učenci in vozači, ki se pripeljejo s kombiji, vstopajo in izstopajo skozi vhod zgoraj – s Trubarjeve ulice.
  3. Učenci naj se držijo voznega reda kombijev in avtobusa.
  4. Zadrževanje na delovišču šole je strogo prepovedano!
  5. Pomočnica ravnatelja bo organizirala dodatno dežurstvo učiteljev in po potrebi tudi spremstvo do kombijev in avtobusa.
  6. Starše, ki po otroke prihajate s Trubarjeve ulice in parkirate pred šolo, vljudno prosimo, da do 13.30 ure ne uporabljate dveh parkirnih prostorov, ki so označeni za parkiranje do 15 minut, ker bodo tam parkirali kombiji.
  7. Dela bodo potekala do obvestila o končanju del.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav.

Ravnatelj: Marko Sajko

(nazadnje spremenjeno 20. 10. 2014, ob 10:20)

 


Izvajanje del na šolskem dvorišču

Spoštovani starši! Na naši šoli (matična šola) se še vedno izvaja energetska sanacija. Do preklica ali obvestila o spremembi je režim vstopa v šolo za učence, starše in vse zaposlene naslednji: Praviloma vstopajte v šolo skozi vhod s Trubarjeve ulice! Vsi učenci in... več...

Vabilo na košarkarsko tekmo

Laški košarkarji vas v soboto, 29.11.2014, ob 19. uri vabijo v dvorano Tri lilije na tekmo državnega prvenstva proti  KK Grosbasket iz Grosuplja.   Se vidimo! KK Zlatorog... več...

Obvestilo

Od jutri zjutraj , to je srede 26. 11. 2014, bodo učitelji na taboru dosegljivi preko naslednje mobilne telefonske številke: 064 134 455. več...

Šolsko tekmovanje iz biologije za bronasto Proteusovo priznanje

Tekmovanje je bilo v sredo, 22. 10. 2014.  Letošnja tema tekmovanja so bile alpske rastline. Tekmovalo je 35 učencev iz 8. in 9. razredov MŠ Laško in PŠ Debro. Učenci so dosegli odlične rezultate, saj je bronasto priznanje osvojilo 15 učencev. Vsem dobitnikom priznanj... več...

Požarna preventiva

Oktober kot mesec požarne varnosti vsako leto zaznamujejo preventivne akcije Gasilske zveze Slovenije in gasilskih društev. Z njimi želijo opozoriti posameznike na preventivno ravnanje in zaščito pred požari. Preventiva je pomembna celo leto, pri čemer mora biti še... več...

Kdo je napravil Vidku srajčico

Galerije Mesec dni je naokrog in otroci z vzgojiteljicami iz debrske enote Vrtca Laško so ponovno obiskali šolsko knjižnico v PŠ Debro. Med potjo v šolsko knjižnico so za nekaj minut zmotili učiteljico Marjeto Ocvirk in učence 8. a pri uri matematike. V knjižnici so... več...

Dan odprtih vrat

Priložnost za učence in starše Dan odprtih vrat slovenskega gospodarstva za mladino, starše in učitelje Slovenska podjetja bodo v četrtek, 27. novembra 2014, ob 16h odprla svoja vrata za učence, njihove starše in učitelje osnovnih šol. Namen te akcije je približati... več...

Bumbar, najboljši bumbar, kar jih je

Galerije Med jesenskimi počitnicami smo se otroci matične šole in podružničnih šol zabavali v Bumbar parku v Mariboru. Volontersko so nas spremljale učiteljice in učitelj podaljšanega bivanja, za kar se jim še posebej zahvaljujemo! Avtorica prispevka: Nena Turnšek,... več...

Tradicionalno srečanje krajank in krajanov Vrha nad Laškim

Galerije Zopet je bila tu oktobrska sobota, ko se v večnamenski dvorani gasilskega doma po tradiciji in lepi navadi srečajo krajani, stari 70 in več let. Na letošnje srečanje je bilo povabljenih kar 108 krajanov. Za vse, ki so se ga udeležili, smo pripravili kulturni... več...

Herman lisjak na PŠ Vrh

Galerije Tudi otroci lahko varčujejo svoj denar, zato sta v ta namen prišli na PŠ Vrh prijazni gospe iz Banke Celje ter iz Hermanovega muzeja v Celju in nam predstavili nekaj varčevalnih navad in vrednot. Najbolj pa nas je razveselil obisk Hermana Lisjaka, kateremu... več...

Energetsko prenovljena Podružnična šola Rečica

Galerije V torek, 4. 11. 2014, smo prerezali svečani trak ter s tem simbolično otvorili energetsko prenovljeno šolo. Veseli smo bili obiska številnih krajanov, predstavnikov občine in šole. Naša šola se sedaj ponaša z novo, svetlo preobleko, mi pa se učimo v toplih... več...

Požarna vaja na PŠ Šentrupert

Galerije V sredo, 22. 10. 2014, smo imeli požarno vajo. Učiteljica nas je po zvočniku pozvala, da zaradi požara zapustimo stavbo. Na začetku sploh nismo vedeli, da imamo vajo, saj nam učiteljice niso nič povedale. Hitro smo zapustili razred, a ko smo prišli na hodnik,... več...

Državno tekmovanje iz logike

V soboto, 19.10. 2014, je bilo v Celju državno tekmovanje iz logike. Tekmovanja so se udeležile tri učenke matične šole Laško. Dosegle so odlične rezultate, saj so bile naloge zelo težke. Tako so osvojile kar dve zlati priznanji. Zlato priznanje sta osvojili Manica... več...

Tabor za nadarjene učence

Galerije V petek in soboto, 24. in 25. 10. 2014, smo se učenci 8. in 9. razredov OŠ Laško in PŠ Debro udeležili tabora na PŠ Šentrupert. Tema letošnjega tabora je bila »Noč čarovnic« oz. »Halloween«. V petek smo se spoznali in igrali socialne igre, v soboto dopoldan... več...

Infodrom

Učenke Ajda Podkrižnik, Ajda Kostevc, Katjuša Tratar, Saška Maček, Anja Stopar in Maja Frece so sodelovale na snemanju za oddajo Infodrom. Razmišljanja na temo Nasilje v družini bo na sporedu 30. 10. 2014 , ob 11. uri na 1. programu TV Slovenija. Kasneje si lahko... več...
Stran 1 od 1312345...10...Zadnja »

English Deutch

Koledar dogodkov

november 2014
PTSČPSN
« okt   dec »
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Prihajajoči dogodki