Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši.

Naslednji teden se za naše učence pričnejo zimske počitnice. Naj bodo vesele in sproščujoče.

Hkrati pa je prav, da vas obvestim, da je včeraj vlada sprejela nov odlok, ki določa delo v šoli.
Z včeraj sprejetim odlokom se za učenke/učence od 1. do vključno 9. razreda osnovne šole pouk izvaja v prostorih šole od ponedeljka, 15. 2. 2021, dalje. Velja seveda za regije, ki nimajo šolskih počitnic.
Z veseljem načrtujemo delo za čas od 22. februarja dalje. Takrat naj bi se v šolo vrnili tudi naši učenci vseh razredov. Seveda bomo v skladu z okrožnico ministrstva pripravili protokole za varno vračanje otrok v šolo. Podrobnejša navodila vam bodo razredniki posredovali konec naslednjega tedna.

Lep pozdrav in ostanite zdravi.
Marko Sajko, ravnatelj

(Skupno 39 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost