Skoči na glavno vsebino

V soboto, 1. februarja 2014, smo v podružnični šoli Debro gostili kvalifikacijsko tekmovanje FIRST ®LEGO® League na temo “Besnenje narave”. Sodelovalo je 19 ekip, ki so vse prikazale odlično poznavanje teme in robotskega znanja. Da je druženje in izmenjava znanja potekalo v najboljšem mogočem vzdušju, se zahvaljujemo vsem sodelujočim (Zavodu super glavce in ekipi FLL Slovenija za izbor naše šole in super sodelovanje; ravnateljici šole za vso podporo; hišnikom za pripravo prostorov; kuharicam za odlično kosilo in malico; vsem učencem, ki ste pomagali pri prenašanju opreme in miz, skrbeli za ozvočenje; učiteljem, ki ste pomagali pri organizaciji in med samim tekmovanjem; novinarskemu in fotografskemu krožku za promocijo dogodka; Stik-u Laško za zaščitne preproge in promocijski material; Pivovarni Laško za plastenke vode; skratka hvala vsem, ki ste tako ali drugače pomagali pri organizaciji.

Tekmovalno je naša ekipa zasedla 10. mesto v kategoriji “Robot Game”. V zbiru vseh štirih kategorij pa smo bili uvrščeni med čakajoče, ki še lahko upajo na finale. Na žalost iz čakalnice nismo bili izbrani med finaliste tekmovanja FLL sezone 2013.

(Skupno 31 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost