Skoči na glavno vsebino

POTREBUJEMO VAŠO POMOČ

Naša šola se je v okviru čebelarskega krožka, ki ga vodi učiteljica Polonca Krašovec, prijavila na natečaj ” Skrivnostni svet čebel”. S setom risb panjskih končnic, ki so jih narisali učenci, se naša šola poteguje za učni čebelnjak in štiri družine kranjske sivke. Trenutno se po glasovih nahajamo na drugem mestu. Da zmagamo, potrebujemo vašo pomoč. Kako lahko pomagate?

Tako, da na spletni strani https://zacebele.si/natecaj/ najdete ime naše šole in ji oddate glas.

S prejemom učnega čebelnjaka bi učencem popestrili učne ure in dvignili zavedanje o tem, kako pomembne so čebele za naš obstoj.
Držimo pesti na zmago!✊🤞

Veseli bomo, če našo objavo delite med svoje prijatelje, znance, sorodnike …
Čebele nam bodo hvaležne! 🐝🐝🐝

HVALA VAM!

(Skupno 32 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost